Łączy nas przyszłość!
Lewica

 

Adamczyk Rafał

Komisja Administracji i Spraw Wewnętrznych,

Komisja Polityki Senioralnej

Ajchler Romuald

Komisja Polityki Społecznej i Rodziny,

Komisja Rolnictwa i Rozwoju Wsi

Biejat Magdalena

Komisja Polityki Społecznej i Rodziny

Przewodnicząca

 

Buż Wiesław

Komisji Gospodarki i Rozwoju,

Komisja Samorządu Terytorialnego i Polityki Regionalnej

Czarzasty Włodzimierz (WICEMARSZAŁEK)

 

Czerniak Jacek

Komisja Łączności z Polakami za Granicą,

Komisja do Spraw Unii Europejskiej

Dyduch Marek

Komisja Ochrony Środowiska Zasobów Naturalnych i Leśnictwa

Wiceprzewodniczący

Dziemianowicz-Bąk Agnieszka

Komisja Edukacji Nauki i Młodzieży,

Komisja do Spraw Unii Europejskiej

Falej Monika

Komisja Samorządu Terytorialnego i Polityki Regionalnej,

Komisja Etyki Poselskiej

Gawkowski Krzysztof- Przewodniczący Klubu

Komisja Cyfryzacji Innowacyjności i Nowoczesnych Technologii

Gdula Maciej

Komisja Spraw Zagranicznych,

Komisja do Spraw Służb Specjalnych

Gill-Piątek Hanna

Komisja Finansów Publicznych

Komisja Infrastruktury

Gosek-Popiołek Daria

Komisja Ochrony Środowiska Zasobów Naturalnych i Leśnictwa,

Komisja Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej

Iwaniak Arkadiusz

Komisja Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki,

Komisja do Spraw Unii Europejskiej

Konieczny Maciej

Komisja Energii i Skarbu Państwa,

Komisja Spraw Zagranicznych

Koperski Przemysław

Komisja Ochrony Środowiska Zasobów Naturalnych i Leśnictwa ,

Komisja do Spraw Kontroli Państwowej

Kopiec Maciej

Komisja Infrastruktury,

Komisja Polityki Społecznej i Rodziny

Kotula Katarzyna

Komisja Polityki Społecznej i Rodziny,

Komisja Regulaminowa, Spraw Poselskich i Immunitetowych

Kretkowska Katarzyna

Komisja Edukacji Nauki i Młodzieży

Komisja Finansów Publicznych

Krutul Paweł

Komisja Obrony Narodowej,

Komisja Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki

Kucharska-Dziedzic Anita

Komisja Ustawodawcza

Wiceprzewodnicząca

Kulasek Marcin

Komisja Edukacji Nauki i Młodzieży,

Komisja Rolnictwa i Rozwoju Wsi

Kwiatkowski Robert

Komisja Infrastruktury,

Komisja Cyfryzacji Innowacyjności i Nowoczesnych Technologii

Maciejewska Beata

Komisji Gospodarki i Rozwoju,

Komisja Energii i Skarbu Państwa

Matysiak Paulina

Komisja Łączności z Polakami za Granicą,

Komisja Kultury i Środków Przekazu

Nowicka Wanda

Komisja Mniejszości Narodowych i Etnicznych

Przewodnicząca

Obaz Robert

Komisja do Spraw Petycji,

Komisja Polityki Senioralnej

Pawliczak Karolina

Komisja Infrastruktury,

Komisja do Spraw Unii Europejskiej

Pawłowska Monika

Komisja Administracji i Spraw Wewnętrznych

Komisja Obrony Narodowej

Prokop-Paczkowska Małgorzata

Komisja Kultury i Środków Przekazu,

Komisja do Spraw Petycji

Rozenek Andrzej

Komisja Obrony Narodowej

Wiceprzewodniczący

Rutka Marek

Komisja Zdrowia,

Komisja Regulaminowa, Spraw Poselskich i Immunitetowych

Scheuring-Wielgus Joanna

Komisja Kultury i Środków Przekazu

Wiceprzewodnicząca

Sekuła-Szmajdzińska Małgorzata

Komisja Łączności z Polakami za Granicą,

Komisja Odpowiedzialności Konstytucyjnej

Senyszyn Joanna

Komisja Kultury i Środków Przekazu,

Komisja Mniejszości Narodowych i Etnicznych

Sowińska Anita

Komisja Finansów Publicznych,

Komisja Ochrony Środowiska Zasobów Naturalnych i Leśnictwa

Szczepański Wiesław

Komisja Administracji i Spraw Wewnętrznych

Przewodniczący

Szejna Andrzej

Komisja Spraw Zagranicznych,

Komisja Ustawodawcza

Szopiński Jan

Komisja Administracji i Spraw Wewnętrznych,

Komisja Zdrowia

Śmiszek Krzysztof

Komisja Sprawiedliwości i Praw Człowieka,

Komisja do Spraw Unii Europejskiej

Tomaszewski Tadeusz

Komisja Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki

Wiceprzewodniczący

Trela Tomasz

Komisja Finansów Publicznych,

Komisja Samorządu Terytorialnego i Polityki Regionalnej

Uberhan Katarzyna

Komisja Łączności z Polakami za Granicą,

Komisja Sprawiedliwości i Praw Człowieka

Wieczorek Dariusz

Komisja Energii i Skarbu Państwa,

Komisja Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej

Wolski Zdzisław

Komisji Gospodarki i Rozwoju,

Komisja Zdrowia

Wontor Bogusław

Komisja Edukacji Nauki i Młodzieży

Wiceprzewodniczący

Zandberg Adrian

Komisji Gospodarki i Rozwoju,

Komisja Cyfryzacji Innowacyjności i Nowoczesnych Technologii

Zawisza Marcelina

Komisja Zdrowia

Żukowska Anna-Maria

Komisja Sprawiedliwości i Praw Człowieka,

Komisja Odpowiedzialności Konstytucyjnej

 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem
2020