Łączy nas przyszłość!
Lewica

W związku z obraźliwymi gestami na sali plenarnej Sejmu, składamy wniosek do Komisji Etyki Poselskiej o ukaranie poseł Joanny Lichockiej karą nagany. Nie godziny się na takie zachowania, był to gest pogardliwy nie tylko do polityczek i polityków opozycji, ale również dla wyborców, którzy liczyli, iż te 2 mld złotych zostaną spożytkowane w inny sposób. 

Anna-Maria Żukowska podczas konferencji prasowej powiedziała: 

Tłumaczenia posłanki PiS oceniam jako głupie. Jeżeli to rzeczywiście był gest, to chyba najuczciwiej byłoby powiedzieć, że dała się pani ponieść emocjom, że pani przeprasza, ale pani tego nie zrobiła.  

 Monika Falej podczas konferencji prasowej powiedziała: 

Składamy wniosek do Komisji Etyki Poselskiej o ukaranie Joanny Lichockiej karą nagany, która swoim zachowaniem naruszyła zasady dbałości o dobre imię Sejmu. To, co się zadziało na sali plenarnej pokazuje, że pani Lichocka nie dopełniła i tak naprawdę nie dopełnia przysięgi, którą złożyła. 

Liczę na to, że posłanki i posłowie, którzy nie godzą się na takie zachowania, również takie wnioski złożą, razem z prezesem Jarosławem Kaczyńskim oraz panią marszałek Elżbietą Witek, ponieważ to oni również dbać o to, żeby odpowiednio się zachowywać na sali sejmowej. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem
2020