Łączy nas przyszłość!
Lewica

Absolwent administracji publicznej i niedoszły politolog, były prezes zarządu i założyciel Warszawskiego Inkubatora Rozwoju Biznesu. Współautor kilku ogólnopolskich kampanii społecznych, w tym profrekwencyjnych (Wybory Prezydenckie 2010 oraz Wybory Parlamentarne 2011). W przeszłości asystent Marszałek Sejmu Małgorzaty Kidawa-Błońskiej. Obecnie doradca ds. kontaktów z partnerami społecznymi oraz kierownik projektów w zespole Posłanki do Parlamentu Europejskiego Sylwii Spurek.

Założyciel i były prezes Stowarzyszenia Warszawskie Centrum Doradztwa Prawnego. Stowarzyszenie w ramach ekonomii społecznej świadczyło pomoc prawną i doradczą osobom w potrzebie, których nie było stać na komercyjną pomoc prawną.

Od 2019 roku jest członkiem partii Wiosna Roberta Biedronia oraz koordynatorem Wiosny na Mokotowie.

W Sejmie chce walczyć o równość płac dla kobiet i mężczyzn, prawa mniejszości, jakość i dostępność specjalistycznej służby zdrowia, rzetelną edukację seksualną, świeckie państwo i gwarancję neutralności ideologicznej usług, refundację zabiegów In Vitro, tanie mieszkania na raty, egzekwowanie praw zwierząt, walkę ze smogiem, zieloną energię.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem
2020