Łączy nas przyszłość!
Lewica

Od kilkunastu lat związany z Warszawą. Działacz polityczno-społeczny, aktywista. Związany z Wiosną Roberta Biedronia od chwili jej powstania.

Współorganizator Festiwalu Praw Człowieka „Otwórz Oczy” - wydarzenia, które odbiło się szerokim echem w warszawskich mediach, za sprawą zakazu zorganizowania go w jednym z liceów. Jeden ze współtwórców Porozumienia 15 Października i polskiego ruchu oburzonych - akcji mającej na celu okazanie solidarności z hiszpańskimi oburzonym, a także wyrażenia niezadowolenia z bardzo dużych dysproporcji między najbogatszymi ludźmi a większością społeczeństwa, czy marnymi szansami na dobrą i godną pracę.

Po wyborach do Sejmu w 2011 r. został asystentem społecznym Anny Grodzkiej oraz pracował dla Wincentego Elsnera, z którym współtworzył Parlamentarny Zespół ds. Analizy Skutków Podpisania Porozumienia ACTA.

W ostatnich wyborach samorządowych startował z koalicyjnej listy ruchów miejskich i środowisk lewicowych z 1 miejsca do Rady Dzielnicy Bemowo. W swojej kampanii uzyskał wsparcie Roberta Biedronia, Anny Grodzkiej i Wandy Nowickiej. Jest w gronie członków i członkiń założycieli Stowarzyszenia Wygra Warszawa oraz zasiada w komisji rewizyjnej.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem
2020