Łączy nas przyszłość!
Lewica

Urodziła się w Warszawie i od dziecka mieszka na Grochowie. Jest 36-letnią absolwentką Politechniki Warszawskiej. Zawodowo zajmuje się projektowaniem architektonicznym i urbanistycznym, działając w środowisku dużych korporacji i inwestorów.

Od trzech lat jest członkinią partii Lewica Razem, zasiada w Zarządzie Okręgu Warszawskiego. Zajmowała się tu m.in. organizacją spotkań edukacyjnych, szkoleń, zbieraniem materiałów do komisji opieki i edukacji. Przygotowała projekt “Mieszkania Dostępnego” dla komisji mieszkalnictwa. Przez 4 lata należała do zarządu swojej wspólnoty mieszkaniowej. 

W wolnym czasie organizuje pomoc dla osób wykluczonych społecznie oraz imigrantek i ich dzieci z domu samotnej matki. Jest mamą dwuletniej córeczki. 

W Sejmie RP chce służyć wiedzą ze swojego pola zawodowego. Nie podoba jej się, w jaki sposób inwestorzy i wielki kapitał kształtują rzeczywistość: wywierają wpływ na środowisko naturalne, ceny mieszkań i miejsca pracy. Będzie zabierać głos w tematach, które są jej bliskie: budownictwo i planowanie rozwoju, prawa kobiet, polityka rodzinna i opiekuńcza oraz edukacja.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem
2020