Łączy nas przyszłość!
Lewica

Urodził się w 1974 roku w Namysłowie. Żonaty ma dwóch synów. 

Z wykształcenia Pracownik Socjalny. Absolwent Szkoły Policealnej Pracowników Służb Społecznych we Wrocławiu. Specjalizował się w profilaktyce i terapii uzależnień. Pomagał rodzinom dotkniętym problemem niepełnosprawności tworząc grupy samopomocowe dla rodzin z dziećmi niepełnosprawnymi. Organizował pomoc postpenitencjarną dla skazanych opuszczających zakłady karne.

Był radnym Rady Miejskiej w Namysłowie i Powiatu Namysłowskiego.

Dawniej członek Chrześcijańskiej Demokracji III RP. Współtworzył opolskie struktury KOD, został wybrany na wiceprzewodniczącego. W 2017 roku zrezygnował z członkostwa, przystąpił do Otwarta Rzeczpospolita – Stowarzyszenie Przeciw Antysemityzmowi i Ksenofobii, gdzie jest członkiem zarządu krajowego. Z jego inicjatywy Lech Wałęsa otrzymał tytuł Honorowego Obywatela Namysłowa, a jeden z parków imię Władysława Bartoszewskiego. W 2018 roku bez powodzenia ubiegał się o mandat radnego Rady Powiatu Namysłowskiego z listy SLD.

Interesuje się polityką społeczną, prawem i historią. Fan sportów walki (K1, kick-boxing i boks). Zapalony wędkarz, zakochany w swoim psie.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem
2020