Łączy nas przyszłość!
Lewica

Rodowity wrocławianin, rocznik 1952. Absolwent Wydziału Mechanicznego Politechniki Wrocławskiej. Mąż, ojciec i dziadek.

Od chwili zwolnienia z państwowej fabryki w okresie stanu wojennego prowadzi własną działalność gospodarczą. Zawodowo zajmuje się wdrażaniem najnowszych technologii teleinformatycznych i obsługą informatyczną firm. W życiu prywatnym i zawodowym stawia na kreatywność i efektywność.

Przekonany antykonserwatysta. Zwolennik i krzewiciel idei wolności w najszerszym pojęciu tego słowa. Zwolennik racjonalizmu, świeckiego państwa, działań politycznych i społecznych w oparciu o zasady Konstytucji i bezwzględnie  przestrzeganego trójpodziału władz. 

Wspomagał działania Unii Wolności, Twojego Ruchu, Nowoczesnej. Obecnie działa na rzecz Wiosny Roberta Biedronia i koalicji wyborczej Lewica. Aktywnie wspiera stowarzyszenia i ruchy obywatelskie, które wzmacniają potencjał społeczeństwa obywatelskiego. Działa na rzecz związków z Unią Europejską i integrującymi się narodami współczesnej Europy.

W Sejmie będzie dążył do przywrócenia zasad otwartej i aktywnej demokracji parlamentarnej, w której posłanki i posłowie będą mieli obowiązek współpracy ze społecznością okręgu z którego zostali wybrani.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem
2020