Łączy nas przyszłość!
Lewica

Mieszkaniec Leszna, urodzony w Śmiglu. Doktor nauk ekonomicznych, ukończył studia podyplomowe z zakresu ekonomii społecznej, zarządzania BHP, prawa administracyjnego i samorządowego.

W pracy naukowej zajmuje się bezpieczeństwem społecznym i ekologicznym. Autor kilkudziesięciu prac i opracowań. Sekretarz naukowy międzynarodowych konferencji naukowych, członek Komisji Nauk Organizacji i Zarządzania Polskiej Akademii Nauk w Poznaniu, ekspert w Instytucie Badań i Ekspertyz Naukowych w Gorzowie Wlkp.

Był prezesem spółek prawa handlowego, prowadził własną działalność gospodarczą. Pracował też w Urzędzie Marszałkowskim w Zielonej Górze oraz w Centrum Promocji i Szkolenia Województwa Lubuskiego w Przełazach. Obecnie jest kierownikiem Centrum Integracji Społecznej w Kłodzie k. Rydzyny, pełni również funkcję Prezesa Zarządu Spółdzielni Socjalnej „Kotwica” w Dominicach. Zajmuje się reintegracją społeczną i zawodową osób zagrożonych wykluczeniem.

Członek Powiatowej Społecznej Rady ds. Osób Niepełnosprawnych przy Staroście Leszczyńskim, Zarządu Stowarzyszenia „PRO – ACTIV” w Rydzynie, Leszczyńskiego Towarzystwa Przyjaciół Nauk oraz ekspert z dziedziny ekonomii społecznej Fundacji Pomocy Wzajemnej „Barka” w Poznaniu.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem
2020