Łączy nas przyszłość!
Lewica

Szanowni Państwo,

w Polsce mieszkam od ponad 40 lat. Tu skończyłem Akademię Górniczo-Hutniczą w Krakowie, tu znalazłem moją miłość. Jestem tatą i dziadkiem.

W Urzędzie Marszałkowskim Województwa Zachodniopomorskiego pracuję od ponad 16 lat. Jestem kandydatem bezpartyjnym - stargardzianie zaufali mi już dwukrotnie, wybierając mnie radnym. Moje doświadczenie w pracy samorządowej szczebla miejskiego, powiatowego i wojewódzkiego, moją wiedzę i umiejętności chcę oddać obywatelom mojego kraju. 

Walka z biedą wśród najmłodszych, lepszy start zawodowy dla młodych ludzi, tanie mieszkania na raty, wsparcie dla rodzin, gwarantowana emerytura minimalna, powszechny system ubezpieczeń dla rolników, bezpieczny i dostępny transport, godna praca za właściwą i godną płacę, przyzwoita opieka zdrowotna, sprawne ratownictwo medyczne i godna starość - te postulaty są i będą w obszarze mojego zainteresowania. Chcę również angażować się w sprawy dotyczące sytuacji kobiet na rynku pracy oraz walkę z wszelkimi objawami dyskryminacji.

Zamierzam zabiegać o finansowanie inwestycji zapewniających konkurencyjność Pomorza Zachodniego oraz powstawanie trwałych miejsc pracy. Tak jak dla wielu Polek i Polaków, ważna dla mnie jest świeckość państwa, sprawne i bezpieczne państwo, państwo prawa, porozumienie ponad podziałami oraz zapewnienie wolności sumienia każdemu obywatelowi RP. Zapewniam, że będę godnie reprezentować wyborców i Pomorze Zachodnie w Sejmie RP. Proszę o poparcie mojej kandydatury.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem
2020