Łączy nas przyszłość!
Lewica

Jestem emerytowaną policjantką – nadkomisarz Policji w stanie spoczynku. Przez 25 lat pełniłam służbę w Policji. Jestem kwalifikowanym pracownikiem ochrony fizycznej oraz licencjonowanym detektywem.

Wspólnie odbudujmy Polskę w Europie. Polskę, w której nie będą bezprawnie zabierane emerytury i renty całym grupom społecznym. Obecnie wojsku i policji, a jutro niepokornym nauczycielom, sędziom, prokuratorom i tym wszystkim, którzy staną się niewygodni dla łamiącej konstytucję grupy trzymającej władzę. 

Renty i emerytury będą corocznie waloryzowane do rzeczywistych kosztów utrzymania. Utworzymy świeckie państwo, gdzie hierarchowie kościelni będą traktowani wobec prawa jak my wszyscy. Opłaty na ZUS i podatki będą pobierane od przedsiębiorców dopiero po przekroczeniu limitu dochodów. Opieką Państwa, prokuratury i policji będą otoczone osoby pokrzywdzone, odtrącone, słabe, starsze , potrzebujące pomocy osoby o innych przekonaniach , orientacji seksualnej.  Położymy tamę bezprawiu. Taką Polskę dla każdego pokolenia możemy zbudować wspólnie, o ile tylko zechcecie. Idźcie na wybory! Każdy głos jest ważny w drodze do Polski prawa .

Drodzy wyborcy, bardzo proszę Was o oddanie na mnie głosu w dniu 13 października 2019 roku. 

Danuta Leszczyńska

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem
2020