Łączy nas przyszłość!
Lewica

Urodził w 1964 r. w Biłgoraju. Ukończył Wyższą Oficerską Szkołę Radiotechniczną w Jeleniej Górze oraz Akademię Obrony Narodowej. Był szefem sztabu – zastępcą dowódcy 4. Bazy Lotniczej w Warszawie. W 2000 roku rozpoczął służbę w Sztabie Generalnym WP. W latach 2003–2006 pełnił służbę w Naczelnym Dowództwie Sił Sojuszniczych w Europie w Belgii. W 2011 roku służył w Misji Szkoleniowej NATO w Iraku. Służbę wojskową zakończył po ponad 34 latach w stopniu pułkownika. 

Był odpowiedzialny za proces negocjacji stanowisk przydzielonych Polsce w strukturach dowodzenia NATO oraz UE. Kilkakrotnie uczestniczył w charakterze eksperta w pracach Sejmowej Komisji Obrony Narodowej. Za wzorową służbę otrzymał między innymi Złoty Medal Za Zasługi dla Obronności Kraju, Gwiazdę Iraku, Wojskowy Krzyż Zasługi oraz Srebrny Krzyż Zasługi przyznany przez Prezydenta RP. 

Po zakończeniu służby wojskowej powrócił do Biłgoraja, gdzie został wybrany na Przewodniczącego Rady Osiedla „Sitarska-Kępy”.

Wierzy w dobro ludzi i chce w nich wyzwalać pozytywną energię. 

W przyszłym parlamencie chciałbym skupić się na problematyce bezpieczeństwa państwa, służby zdrowia, ochrony środowiska i polityki społecznej.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem
2020